İnternette Tanıştığın Biriyle Çıkmak

tarafından
56
İnternette Tanıştığın Biriyle Çıkmak

İnternette Tanıştığın Biriyle Çıkmak

Googleİnternet ortamında birisi ile tanıştığınızda neler olabilir? Bu yazımız sanal ortamda tanışanların arkadaşlık sürecini irdelemektir.

Daha önce hiç buluşamadığınız, yüz yüze konuşmadığınız yani daha tam olarak tanımadığınız birisiyle ilk kez karşı karşıya geleceksiniz.

Onun hakkında daha bilmediğiniz pek çok şey var. Siz buluşma yerine gittiniz ve bekliyorsunuz. Beş on dakika geçti ama hala gelmedi.

Siz de normal olarak aklınızdan “Acaba gelmeyecek mi? diyerek devamlı aklınızdan geçecek ve kendisinizi kötü hissedeceksiniz.

GoogleEski sevgilisini ne kadar çok sevdiğini size anlatarak sinir krizi geçirtebilir.

Oturdunuz masaya ve konuşmaya başladınız tam her şey iyi gidiyorken. Eski sevgilisiyle neler yaptıklarını, onu ne kadar çok sevdiğini falan anlatmaya başlayabilir. Sanki siz bunu sormuşsunuz gibi anlatır ve değişik triplere girer. Sizde mecburen dinleyebilirsiniz veya elinize ilk geçen şeyi kafasına fırlatarak oradan uzaklaşabilirsiniz.

GoogleFotoğraflarda olduğu gibi uzun boylu olmaması

İşte geldi. Karşınızda bir adam duruyor ve yüzü profil resminde ki ile aynı fakat boyu sizden kısa. Siz karşınızda dalyan gibi bir adam beklerken karşınıza sizden daha kısa boylu birisi geldi. Peki şimdi ne yapacaksınız?

Beklediğiniz gibi olmadı değil mi? Resimlerde göründüğü gibi hiç de değilmiş o fotoğraflar komple telefonlarda ki efekt programlarıyla çekilmiş. Geçmiş olsun artık bardağın az olan dolu tarafına bakmayı seçebilirsiniz veya kaçabilirsiniz.
Kadinlarnette.Net
Seni beğenmediğini açık şekilde belli ederek, hesabı size yükleyip kaçabilir.

Sizinle konuşurken sizden etkilenmediğini açık bir biçimde belli etti. Artık o an “bari karnımı doyurayım“ diyerek düşünebilir ve sizi bırakıp yemeğe gömülebilir. GoogleSize de birkaç kaçamak cevap verebilir. Ardından kendisi de bu kaçamak cevaplara karışıp tuvalete gitme bahanesiyle, sizi orada kabarık hesapla baş başa bırakabilirler.

Konuyu hemen cinselliğe çekebilir ve siz buna yanaşmadığınız takdirde sizi Kezban ilan edebilir.

Konuyu bir biçimde cinselliğe çekti ve gece sizi kendi evine götürmek istiyor. Sizde buna yanaşmıyorsunuz. İşte tam bu anda sizi Kezban ilan ederek oradan gidebilir ve çeşitli yerlerde sizi kötüleyebilir.

Konuşacak bir şey kalmayınca askerlik anılarını anlatmaya başlayabilir.

İşte en kötü durum, sanki bütün konuları konuşmuş gibi gelip size anlatacak bir ey bulamayıp.

GoogleAskerlikte esasında yapmadığı ama size kendisini övmek için askerde yaptığını iddia ettiği şeyleri anlatmaya başlıyor. Sanki sizde askere gideceksiniz de bunları dinlemeye gerek var. O ilk buluşma artık önemini kaybetmiştir. Siz keşke gelmeseydim bile diyebilirsiniz.Kadinlarnette.Net